|   DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA

    OBVESTILO ZA ZAKLJUČNI IZPIT

    Podelitev spričeval za zaključni izpit bo v sredo, 20. 6. 2018, ob 10. uri v učilnici strežbe.

    Tajnica za ZI

    Irena Jarc

    VABILO K VPISU

    Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

    Obveščamo vas, da bo vpis v izobraževalna programa na Srednji šoli za gostinstvo in turizem, Ulica talcev 3, 8000 Novo mesto, letos potekal po naslednjem razporedu:

     

    - TOREK, 19. 6. 2018, za (triletni) program gastronomske in hotelske storitve za poklic gastronom-hotelir:

    Bodoči dijaki so razdeljeni v dve skupini:

    1. skupina od 8.00 do 9.30 – vpis bodočih dijakov s priimki A–G,

    2. skupina od 9.30 do 11.00 – vpis bodočih dijakov s priimki K-Ž,

     

    - ČETRTEK, 21. 6. 2018, za (štiriletni) program gastronomija in turizem za poklic gastronomsko-turistični tehnik:

    Bodoči dijaki so razdeljeni v tri skupine:

    1. skupina od 9.00 do 10.30 – vpis bodočih dijakov s priimki A–K,

    2. skupina od 10.30 do 12.00 – vpis bodočih dijakov s priimki L–S,

    3. skupina od 12.00 do 13.00 – vpis bodočih dijakov s priimki Š–Ž.

     

    Vsi prijavljeni učenci ste obvestilo prejeli tudi po navadni pošti.

    Veseli smo, da ste za vpis izbrali našo šolo. Prepričani smo, da se boste pri nas dobro počutili!

     

    Anita Beguš, šolska svetovalna delavka

    ZAKLJUČNI IZPITI 2017/18 (SPOMLADANSKI ROK)

    Razpored izpitov za oddelek 3.B – Gastronomske in hotelske storitve

    IZPITNA ENOTA

    DATUM

    ČAS

    PROSTOR

     

    1. izpitna enota

    SLOVENŠČINA

    PISNI DEL

    ponedeljek, 4.6.2016

    9.00

    009

    USTNI DEL

    petek, 8.6.2018

    8.40

    006

    1. izpitna enota

    IZDELEK OZ.  STORITEV IN ZAGOVOR

     

     

     

     

     

    KUHARSTVO

    USTNI DEL (ZAGOVOR)

    torek, 12.6.2018                      

    9.00

    SŽB 1

     

    Razpored izpitov za oddelek 3.C – Gastronomske in hotelske storitve

    IZPITNA ENOTA

    DATUM

    ČAS

    PROSTOR

    1. izpitna enota

    SLOVENŠČINA

     

    PISNI DEL

     

    ponedeljek, 4.6.2018

    9.00

    009

    USTNI DEL

     

    torek, 12.6.2018

    8.40

    006

    2. izpitna enota

    IZDELEK OZ.  STORITEV IN ZAGOVOR

     

     

     

     

     

    KUHARSTVO

    PRAKTIČNI DEL

    torek, 5.6.2018

    7.00

    KU1/KU2

    USTNI DEL (ZAGOVOR)

    petek, 8.6.2018

    7.00

    SŽB1

     

     

     

     

     

    STREŽBA

     

    PRAKTIČNI DEL

    torek, 5.6.2018

    7.00

    SŽB2

    USTNI DEL (ZAGOVOR)

    petek, 8.6.2018

    7.00

    006

     

    Razpored izpitov - Izobraževanje odraslih

     

    Datum

    Učilnica

    2. izpitna enota

    IZDELEK OZ.  STORITEV IN ZAGOVOR

     

     

    praktični del

     

    torek, 5.6.2018, ob 7.00

    KU1/KU2

    ustni del

     

    torek,12.6.2018, ob 9.00

    SŽB1

     

     

     

    TERMINSKI PLAN SPOMLADANSKEGA ROKA POKLICNE MATURE 2018

    TERMINSKI PLAN SPOMLADANSKEGA ROKA POKLICNE MATURE 2018 – PISNI DEL

    Terminski plan za pisni del velja za kandidate vseh programov (gastronomski tehnik, gastronomsko–turistični tehnik).

     

    DATUM

    URA

    IZPITNE ENOTE / PREDMET IN NJIHOVA OBLIKA

     

    torek,

    29. 5. 2018

     

    ob 9. uri

     

    PISNI DEL 1. IZPITNE ENOTE – SLOVENŠČINA

     

     

     

    sobota,

    2. 6. 2018

     

    ob 9. uri

     

    PISNI DEL 3. IZPITNE ENOTE – ANGLEŠČINA

     

     

     

    sreda,

    6. 6. 2018

     

    ob 9. uri

     

    PISNI DEL 3. IZPITNE ENOTE – NEMŠČINA

     

     

     

    sobota,

    9. 6. 2018

     

     

    ob 9. uri

     

    PISNI DEL 3. IZPITNE ENOTE – MATEMATIKA

     

    ponedeljek,

    11. 6. 2018

     

     

    ob 9. uri

     

    PISNI DEL 2. IZPITNE ENOTE – GASTRONOMIJA IN TURIZEM S PODJETNIŠTVOM, GASTRONOMIJA IN TURISTIČNE STORITVE

    1. Prostorska razporeditev bo znana na dan posameznega izpita.
    2. Prosimo, da se posameznega izpita udeležite pol ure pred pričetkom. S seboj prinesite osebni dokument.

     

    TERMINSKI PLAN PRAKTIČNEGA IN USTNEGA DELA POKLICNE MATURE PO PROGRAMIH

    1. A, GASTRONONOMIJA IN TURIZEM

    datum

    ura

    predmet

    Sreda, 13. junij 2018

    8.00

    Slovenščina

    Četrtek, 14. junij 2018

    8.00

    Gastronomija in turizem s podjetništvom

    Petek, 15. junij 2018

    8.00

    Priprave na praktični del – izdelek oz. storitev in zagovor (kuharstvo, strežba, turizem)

    Sobota, 16. junij 2018

    7.00

    Izdelek oziroma storitev in zagovor, praktični del (kuharstvo, strežba)

    Sobota, 16. junij 2018

    9.00

    Izdelek oziroma storitev in zagovor, praktični del z zagovorom (turizem)

    Ponedeljek, 18. junij 2018

    8.00

    Angleščina

    Ponedeljek, 18. junij 2018

    10.00

    Matematika

    Ponedeljek, 18. junij 2018

    8.00

    Nemščina

    Torek, 19. junij 2018

    8.00

    Izdelek oziroma storitev in zagovor, zagovor (kuharstvo)

    Torek, 19. junij 2018

    10.00

    Izdelek oziroma storitev in zagovor, zagovor (strežba)

    Petek, 6. julij 2018

    9.00

    Seznanitev z uspehom

         
    1. A, GASTRONOMIJA

    datum

    ura

    predmet

    Sreda, 13. junij 2018

    8.00

    Gastronomija in turistične storitve

    Četrtek, 14. junij 2018

    8.00

    Slovenščina

    Petek, 15. junij 2018

    8.00

    Priprave na praktični del – izdelek oz. storitev in zagovor (kuharstvo, strežba)

    Sobota, 16. junij 2018

    7.00

    Izdelek oziroma storitev in zagovor, praktični del (kuharstvo, strežba)

    Ponedeljek, 18. junij 2018

    11.00

    Angleščina

    Ponedeljek, 18. junij 2018

    8.00

    Matematika

    Torek, 19. junij 2018

    8.00

    Izdelek oziroma storitev in zagovor, zagovor (kuharstvo, strežba)

    Petek, 6. julij 2018

    9.00

    Seznanitev z uspehom

    ODRASLI KANDIDATI: GASTRONOMIJA IN TURIZEM

    datum

    ura

    predmet

    Sreda, 13. junij 2018

    12.00

    Slovenščina

    Četrtek, 14. junij 2018

    13.00

    Gastronomija in turizem s podjetništvom

    Petek, 15. junij 2018

    8.00

    Priprave na praktični del – izdelek oz. storitev in zagovor (turizem)

    Sobota, 16. junij 2018

    9.00

    Izdelek oziroma storitev in zagovor, praktični del z zagovorom (turizem)

    Ponedeljek, 18. junij 2018

    12.00

    Angleščina

    Ponedeljek, 18. junij 2018

    8.00

    Matematika

    Ponedeljek, 18. junij 2018

    8.00

    Nemščina

    Petek, 6. julij 2018

    9.00

    Seznanitev z uspehom

     

    Prostorska razporeditev bo znana na dan posameznega izpita.

    Možne so še naknadne spremembe iz nepredvidljivih razlogov – vse morebitne spremembe bodo naknadno objavljene na oglasni deski šole in na spletni strani šole.

    Maja Skubic Avsec, tajnica ŠMK                       Jože Avsec, predsednik ŠMK

    POPRAVNI IN DOPOLNILNI IZPITI ZA 3.B IN 3.C

    POPRAVNI IN DOPOLNILNI IZPITI ZA  3.B (spomladanski rok)

    Izpiti  bodo potekali v sredo, 30. 5. 2018 in četrtek, 31. 5. 2018.  Prostor izpita in komisije bodo objavljene  na oglasni deski šole.

    Sreda, 30. 5. 2018

    • SLOVENŠČINA: 8.00 (pisno), 9.30 (ustno)
    • MATEMATIKA: 8.00 (pisno), 9.00 (ustno)
    • M5 PIO – Priprava izrednih obrokov:  8.00

    Četrtek, 31. 5. 2018

    • ANGLEŠČINA: 8.00 (pisno), 10.45 (ustno)

     

    POPRAVNI IN DOPOLNILNI IZPITI ZA  3.C (spomladanski rok)

    Izpiti  bodo potekali od srede, 30. 5. 2018 do petka, 1. 6. 2018.  Prostor izpita in komisije bodo objavljene  na oglasni deski šole.

    Sreda, 30. 5. 2018

    • ANGLEŠČINA: 8.00 (pisno), 9.00 (ustno)
    • M5 PIO – Priprava izrednih obrokov:  8.00
    • M8 PIO – Postrežba izrednih obrokov: 8.00

    Četrtek, 31. 5. 2018

    • MATEMATIKA: 11.30 (pisno), 14.00 (ustno)
    • SLOVENSKA VINA: 9.00

    Petek, 1. 6. 2018

    • M12 SNJ – Slovenske narodne jedi:  8.00

     

    Zlata kuhalnica 2018

    V četrtek, 10. maja 2018, je na Srednji šoli za gostinstvo in turizem v Novem mestu potekalo regijsko tekmovanje za Zlato kuhalnico. Zbralo se je šest ekip osnovnošolcev (Osnovna šola Ob Rinži, Osnovna šola Louisa Adamiča Grosuplje, Osnovna šola Ferda Vesela Stična, Osnovna šola Bršljin, Osnovna šola Blanca in Osnovna šola Krmelj). Tema je bila primorsko obarvana, saj bo finalno tekmovanje potekalo oktobra v sklopu 65. Gostinsko turističnega zbora Slovenije v Portorožu. Učenci so zato na različne načine pripravljali rižoto in vanilijevo kremo s sadjem.

    OBVESTILO – ORLANDO (muzikal)

    V torek, 15. 5. 2018 si bodo dijaki 1. a, 2. a, 3. a, 4. a in 4. b v MGL Mestnem gledališču ljubljanskem ob 15. 00 ogledali gledališko predstavo Orlando katerega je libreto in glasbo po motivih istoimenskega romana Virginie Woolf napisal skladatelj Drago Ivanuša, režirala pa ga je Barbara Hieng Samobor. Govori o potovanju skozi čas in razpira vprašanja o identiteti in spolu.

    GOVORILNE URE, sreda 9. 5. 2018 ob 16.00

    RAZPORED UČILNIC – govorilne ure

    ODDELEK

    UČILNICA

    RAZREDNIK

    1.A

    Učilnica 5

    IRENA JARC

    1. B

    Učilnica 2

    DARINKA D. LAVRIČ

    2. A

    Zbornica

    MARINKA BOJANC

    2. B

    Učilnica SŽB 1

    ANICA O. JANKO

    3. C

    Učilnica 4

    URŠKA MEHLE

    4. B

    Učilnica 3

    ALENKA L. KASTREVEC

    OBVESTILO - Obisk knjižnice Mirana Jarca

    V okviru interesnih dejavnosti in projekta Rastem s knjigo bodo dijaki 1. A in 1. B oddelka obiskali Knjižnico Mirana Jarca, in sicer v četrtek, 19. 4. 2018, ob 12.25 (po 5. šolski uri). Udeležba je obvezna in se evidentira kot pouk.

    4. tekmovane v znanju in spretnostih dijakov ter študentov Konzorcija biotehniških šol Slovenije

    12. 4. 2018  je v IC Piramida v Mariboru potekalo  4. tekmovanja v znanju in spretnostih dijakov ter študentov Konzorcija biotehniških šol Slovenije  na temo BUČNA SEMENA IN BUČNO OLJE. Dijaki in študentje so imeli možnost sodelovati v 6 različnih kategorijah.  V kategoriji kulinarika je s pripravo svoje jedi sodeloval tudi dijak 2 letnika Nejc Markelc pod mentorstvom Anice Oblak Janko. Pripravil je jed, poimenovano » zeleno zlato na krožniku«,  ki je vsebovala raviol iz bučne moke z nadevom iz skute in praženih bučnih semen v bučnem veloutéju  in s čipko bučnega olja.

    Strani