|   DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA
N P T S Č P S
 
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
 
 
OBJEM

Nahajate se tukaj

    TERMINSKI PLAN SPOMLADANSKEGA ROKA POKLICNE MATURE 2019

     

    Terminski plan za pisni del velja za kandidate vseh programov (gastronomski tehnik, gastronomsko–turistični tehnik).

    DATUM

    URA

    IZPITNE ENOTE / PREDMET IN NJIHOVA OBLIKA

     

    sreda,

    29. 5. 2019

     

    ob 9. uri

     

    PISNI DEL 1. IZPITNE ENOTE – SLOVENŠČINA

     

     

     

    sobota,

    1. 6. 2019

     

    ob 9. uri

     

    PISNI DEL 3. IZPITNE ENOTE – ANGLEŠČINA

     

     

     

    četrtek,

    6. 6. 2019

     

    ob 9. uri

     

    PISNI DEL 3. IZPITNE ENOTE – NEMŠČINA

     

     

     

    sobota,

    8. 6. 2019

     

     

    ob 9. uri

     

    PISNI DEL 3. IZPITNE ENOTE – MATEMATIKA

     

    torek,

    11. 6. 2019

     

     

    ob 9. uri

     

    PISNI DEL 2. IZPITNE ENOTE – GASTRONOMIJA IN TURIZEM S PODJETNIŠTVOM, GASTRONOMIJA IN TURISTIČNE STORITV

     

    1. Prostorska razporeditev bo znana na dan posameznega izpita.
    2. Prosimo, da se posameznega izpita udeležite pol ure pred pričetkom. S seboj prinesite osebni dokument.

     

    TERMINSKI PLAN PRAKTIČNEGA IN USTNEGA DELA POKLICNE MATURE PO PROGRAMIH

    1. A, GASTRONONOMIJA IN TURIZEM

    datum

    ura

    predmet

    četrtek, 13. junij 2019

    8.00

    Slovenščina

    petek, 14. junij 2019

    8.00

    Gastronomija in turizem s podjetništvom

    Ponedeljek, 17. junij 2019

    8.00

    Angleščina

    Ponedeljek, 17. junij 2019

    8.00

    Matematika

    Torek, 18. junij 2019

    8.00

    Izdelek oziroma storitev in zagovor, zagovor (kuharstvo, strežba, turizem)

    Četrtek, 20. junij 2019

    8.00

    Nemščina

    Petek,5. julij 2019

    9.00

    Seznanitev z uspehom

         

     

    1. A, GASTRONOMIJA

    datum

    ura

    predmet

    Četrtek, 13. junij 2019

    8.00

    Gastronomija in turistične storitve

    Petek, 14. junij 2019

    8.00

    Slovenščina

    Ponedeljek, 17. junij 2019

    11.00

    Angleščina

    Torek, 19. junij 2019

    9.00

    Izdelek oziroma storitev in zagovor, zagovor (kuharstvo)

    Torek, 19. junij 2019

    10.00

    Izdelek oziroma storitev in zagovor, zagovor (strežba)

    Sreda, 19. 6. 2019

    13.00

    Matematika

    Petek, 5. julij 2019

    9.00

    Seznanitev z uspehom

     

    ODRASLI KANDIDATI

    datum

    ura

    predmet

    Četrtek, 14. junij 2019

    12.00

    Gastronomija in turizem s podjetništvom

    Petek, 14. junij 2019

    11.00

    Slovenščina

    Ponedeljek, 17. junij 2019

    13.00

    Angleščina

    Sreda, 19. junij 2019

    13.00

    Matematika

    Torek, 18. junij 2019

    11.00

    Izdelek oziroma storitev in zagovor, praktični del z zagovorom (turizem)

    Petek, 5. julij 2019

    9.00

    Seznanitev z uspehom

     

     

     

     

     

    Prostorska razporeditev bo znana na dan posameznega izpita.

    Možne so še naknadne spremembe iz nepredvidljivih razlogov – vse morebitne spremembe bodo objavljene na oglasni deski šole in na spletni strani šole.

     

    Maja Skubic Avsec, tajnica ŠMK                       Jože Avsec, predsednik ŠMK