|   DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA

  

N P T S Č P S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 

Nahajate se tukaj

    STROKOVNI DELAVCI ŠOLE

    STROKOVNI DELAVCI ŠOLE

    Učitelj

    Razrednik

    Poučuje

    e-naslov

    Robert Pečarič

    1.a

    praktični pouk kuharstva in strežbe, razredništvo

    robert.pecaric@grm-nm.si

    Alenka Lipej Kastrevec

    1.b

    ekonomija v strokovnih modulih, razredništvo

    alenka.lipej.kastrevec@grm-nm.si

    Zvijezdana Cujnik

    2.a

    angleščina, razredništvo

    zvijezdana.cujnik@grm-nm.si

    Jože Avsec

    2.b

    zgodovina, sociologija, zgodovina v strokovnih modulih, poslovno komuniciranje, razredništvo

    joze.avsec@grm-nm.si

    Urška Mehle

    3.a

    slovenščina, razredništvo

    urska.mehle@grm-nm.si

    Irena Gorše

    3.b

    angleščina, razredništvo

    irena.gorse@grm-nm.si

    Katarina Teršar Zalar

    4.a

    športna vzgoja, zdravstvena vzgoja, razredništvo

    katarina.tersar.zalar@grm-nm.si

    Anica Oblak Janko

    4.b

    praktični pouk kuharstva, organizatorica p.p., razredništvo

    anica.oblak.janko@grm-nm.si

    Andrej Lapanje

    5.a

    športna vzgoja, zdravstvena vzgoja, razredništvo

    andrej.lapanje@grm-nm.si

         

     

    Darinka Drmaž Lavrič

     

    kemija, biologija, naravoslovje

    darinka.drmaz.lavric@grm-nm.si

    Marinka Bojanc

     

    matematika

    marinka.bojanc@grm-nm.si

    Maja Skubic Avsec

     

    slovenščina, družboslovje, ravnateljica

    maja.skubic.avsec@grm-nm.si

    Anica Pajer

     

    prehrana v strokovnih modulih

    anica.pajer@grm-nm.si

    Marija Turk

     

    knjižničarka, praktični pouk kuharstva, prehrana v strokovnih modulih

    marija.turk@grm-nm.si

    Irena Jarc

     

    nemščina

    irena.jarc@grm-nm.si

    Anita Beguš

     

    svetovalna delavka, organizatorica prehrane, koordinacija IP

    anita.begus@grm-nm.si

    Jožica Medle

     

    umetnost

    jozica.medle@grm-nm.si

    Luka Novak

     

    fizika

    luka.novak@grm-nm.si

    Anica Strojin

     

    geografija

    anica.strojin@grm-nm.si

    Slavica Šterk

     

    praktični pouk turizma, turizem v strokovnih modulih

    slavica.sterk@grm-nm.si

    Urška Mihelič

     

    matematika

    urska.mihelic@grm-nm.si

    Neva Vrčko Novak

     

    slovenščina

    neva.vrcko.novak@grm-nm.si

    Nina Jarc

     

    poslovno komuniciranje

    nina.jarc@grm-nm.si

    Andreja Dvojmoč

     

    praktični pouk kuharstva

    andreja.dvojmoc@grm-nm.si

    Teja Franko

     

    informatika, matematika

    teja.franko@grm-nm.si

    Franci Mežič

     

    praktični pouk strežbe

    franci.mezic@grm-nm.si

    Rok Zupan

     

    praktični pouk strežbe, organizator PUD-a

    rok.zupan@grm-nm.si

    Drago Košak

     

    prehrana v strokovnih modulih

    drago.kosak@grm-nm.si

    Tatjana Ravnih

     

    praktični pouk kuharstva

    tatjana.ravnih@grm-nm.si

    Luciana Šuran

     

    italijanščina 

    luciana.suran@grm-nm.si