|   DOMOV   |    VIZITKA   |    KONTAKTNA STRAN   |    PRIJAVA
N P T S Č P S
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
OBJEM

Nahajate se tukaj

    PRAKTIČNI POUK

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 22.4.2019 – 26.4.2019

     

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

     

    VELIKONOČNI PONEDELJEK

     

     

     

     

     

    TOREK

    3.A

    STREŽBA

    VSI

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.50-10.00

    po SŽB na šolo

     

    3. B

    STREŽBA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 9.55 - 13.10

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK, 

    ga. Dvojmoč

    od 9.55 - 13.10

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    3,4 skupina

    šola strežba

    ga. Dolinar,

     ga. O. Janko

    od 9.55 - 13.10

     

    ČETRTEK

    2.B

    KUH/ SŽB

    1, 2 skupina

    kuhinja HK, šola

    ga. Dvojmoč

    od 7.50- 13.10

    poimenski razpored

    PETEK

    2.B

    STREŽBA

    3,4 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 7.50- 9. 55

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1,2  skupina

    kuhinja HK

    ga. Oblak Janko

    od 7.50- 9. 55

     

     

    2.B

    STREŽBA

    1,2,3,4 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 9.55- 10.40

     

     

    2A

    KUHARSTVO

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.50- 13.45

     

     

    2.A

    STREŽBA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 8.40- 13.45

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 15.4.2019 – 19.4.2019

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    3.B

    STREŽBA

    del 1 in 2,3,4 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50- 9.25

    modul M18

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1 skupina- kuh

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.50-13.10

    6,7,8,9,10  dijak

     

    3.B

    KUHARSTVO

    natakarji

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 9.55-13.45

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    del 1 in del  2 skupine

    šolske malice

     ga. Oblak  Janko

    od 9.55-13.45

    ocenjevanje

    TOREK

    3.A

    STREŽBA

    VSI

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.50-10.00

    po SŽB na šolo

     

    3. B

    STREŽBA

    3 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 9.55 - 13.45

    ocenjevanje

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1 skupina

    kuhinja HK, ŠM

    ga. Dvojmoč

    od 9.55 - 13.10

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1,2,4 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55 - 13.10

    ocenjevanje

    SREDA

    4.A

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.50- 13.10

     

     

    4.A

    STREŽBA

    1 skupina

    strežba HK

    g. Zupan

    od 7.50-13.10

    ocenjevanje

     

    4.A

    STREŽBA

    3,4 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 7.50-13.10

     

    ČETRTEK

    2.B

    STREŽBA

    natakarji

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.50- 13.45

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    2  skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.50- 13.45

    7,8,9,11 dijak

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1 skupina

    šolska kuhinja

    ga. O. Janko,

    g. Cimermančič

    od 7.50- 13.45

     

     

    2.A

    KUHARSTVO

    vsi

    šolska kuhinja

    ga. Dolinar

    od 10.45- 13.45

     

    PETEK

    2.B

    STREŽBA

    1,2 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 7.50- 9. 55

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    3,4  skupina

    kuhinja HK

    ga. Oblak Janko

    od 7.50- 9. 55

     

     

    2.B

    STREŽBA

    1,2,3,4 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 9.55- 10.40

     

     

    2A

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.50- 13.10

     

     

    2.A

    STREŽBA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 8.40- 13.45

     

     

    5.A

    KUHARSTVO

    skupina KUH

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55 - 13.45

    priprave na POM

     

    5.A

    STREŽBA

    skupina SŽB

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 9.55 - 13.45

    priprave na POM

     

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 8. 4. 2019 – 12. 4. 2019

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

     

    PONEDELJEK

    3.B

    STREŽBA

    del1 in 2,3,4 skup.

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50- 9.25

    modul M18

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1 skupina- kuharji

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.50-13.10

    2,3,4,5 dijak KUH

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    4 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 9.55-13.45

     

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    del 1 skupine

    šolske malice,

     ga. Oblak  Janko,

    od 9.55-13.45

    1,6,7,8.9 dijak

     

     

    3.B

    STREŽBA

    3 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 9.55-13.45

     

     

    TOREK

    3.A

    KUHARSTVO

    VSI

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.50-10.00

    po KUH na šolo

     

     

    3. B

    STREŽBA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 9.55 - 13.45

     

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    4 skupina

    kuhinja HK, ŠM

    ga. Dvojmoč

    od 9.55 - 13.10

    22,23 dijak

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1,3,4 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55 - 13.10

     

     

    SREDA

    4.A

    KUHARSTVO

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.50- 13.10

     

     

     

    4.A

    STREŽBA

    2 skupina

    strežba HK

    g. Zupan

    od 7.50-13.10

    ocenjevanje

     

     

    4.A

    STREŽBA

    3,4 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 7.50-13.10

     

     

    ČETRTEK

    2.B

    STREŽBA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.50- 13.45

     

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.50- 13.45

    6,7,8 dijak

     

     

    2.B

    STREŽBA

    3 skupina

    ST 2

    ga. Dolinar

    od 7.50- 13.45

     

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    4 skupina

    kuhinja HK

    ga. Oblak Janko

    od 7.50- 13.45

     

     

    PETEK

    2.B

    STREŽBA

    3,4 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 7.50- 9. 55

     

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1,2  skupina

    kuhinja HK

    ga. Oblak Janko

    od 7.50- 9. 55

     

     

     

    2.B

    STREŽBA

    1,2,3,4 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 9.55- 10.40

     

     

     

    5.A

    KUHARSTVO

    skupina KUH

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55 - 13.45

    priprave na POM

     

    5.A

    STREŽBA

    skupina SŽB

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 9.55 - 13.45

    priprave na POM

                       

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 1. 4. 2019 – 5. 4. 2019

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    3.B

    STREŽBA

    2,3,4 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50- 9.25

    modul M18

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.50-13.10

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    natakarji

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 9.55-13.45

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    2,3,4  skupina

    šolske malice

     ga. Oblak  Janko

    od 9.55-13.10

     kuharji

    TOREK

    3.A

    EKSKURZIJA

     

     

     

     

     

     

    3. B

    STREŽBA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 9.55 - 13.45

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    4 skupina

    kuhinja HK, ŠM

    ga. Dvojmoč

    od 9.55 - 13.10

    19,20,21 dijak

     

    3.B

    KUHARSTVO

    2,3,4 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55 - 13.10

     

    SREDA

    4.A

    EKSKURZIJA

     

     

     

     

     

    ČETRTEK

    2.B

    STREŽBA

    VSI

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.50- 13.45

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1,2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 7.00-13.10

     

     

    2.B

    kuharstvo

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.55-13.10

     

    PETEK

    2.B

    STREŽBA

    1,2 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 7.00- 9. 55

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    3,4 skupina

    kuhinja HK

    ga. Oblak Janko

    od 7.00- 9. 55

     

     

    2.B

    STREŽBA

    1,2,3,4 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 9.55- 10.40

     

     

    5.A

    KUHARSTVO

    skupina KUH

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55 - 13.45

    priprave na POM

     

    5.A

    STREŽBA

    skupina SŽB

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 9.55 - 13.45

    priprave na POM

     

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 1. 4. 2019 – 5. 4. 2019

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    3.B

    STREŽBA

    2,3,4 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50- 9.25

    modul M18

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.50-13.10

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    natakarji

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 9.55-13.45

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    2,3,4  skupina

    šolske malice

     ga. Oblak  Janko

    od 9.55-13.10

     kuharji

    TOREK

    3.A

    EKSKURZIJA

     

     

     

     

     

     

    3. B

    STREŽBA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 9.55 - 13.45

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    4 skupina

    kuhinja HK, ŠM

    ga. Dvojmoč

    od 9.55 - 13.10

    19,20,21 dijak

     

    3.B

    KUHARSTVO

    2,3,4 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55 - 13.10

     

    SREDA

    4.A

    EKSKURZIJA

     

     

     

     

     

    ČETRTEK

    2.B

    STREŽBA

    VSI

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.50- 13.45

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1,2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 7.00-13.10

     

     

    2.B

    kuharstvo

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.55-13.10

     

    PETEK

    2.B

    STREŽBA

    1,2 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 7.00- 9. 55

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    3,4 skupina

    kuhinja HK

    ga. Oblak Janko

    od 7.00- 9. 55

     

     

    2.B

    STREŽBA

    1,2,3,4 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 9.55- 10.40

     

     

    5.A

    KUHARSTVO

    skupina KUH

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55 - 13.45

    priprave na POM

     

    5.A

    STREŽBA

    skupina SŽB

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 9.55 - 13.45

    priprave na POM

     

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 18.3.2019 – 22.3.2019

     

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    3.B

    STREŽBA

    vsi

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50- 13.45

    ocenjevanje

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1, 2 skupina

    šolska kuhinja

     ga. Oblak Janko

    od 7.00-7.55

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 8.00-13.10

    13,14,15,16  dijak

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1, 2 skupina

    šolske malice

     ga. Oblak  Janko

    od 8.00-13.10

    menjava ( 2. skup)

    TOREK

    3.A

    KUHARSTVO

    1,2  skupina

    šola

    ga. Ravnih

    od 7.00 - 9.30

     

     

    3.A

    STREŽBA

    1,2 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 9.55- 12.20

    mešanje pijač

     

    3. B

    STREŽBA

    4 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 9.55 - 13.45

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    3 skupina

    kuhinja HK, ŠM

    ga. Ravnih

    od 9.55 - 13.10

    16,17,18 dijak

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1,2  skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55 - 13.10

     

    SREDA

    4.A

    GASTRONOMIJA IN TURIZEM

    praktični pouk odpade

     

     

     

    ČETRTEK

    2.A

    GASTRONOMIJA IN TURIZEM

    praktični pouk odpade

     

     

     

    PETEK

     

     

    DAN ŠOLE pouka prosto

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 25.3.2019 – 29.3.2019

     

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    3.B

    ŠOLA V NARAVI

     

     

     

     

     

    TOREK

    3.A

    STREŽBA

    1,2  skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.00 - 10.45

    mešanje pijač

     

    3. B

    ŠOLA V NARAVI

     

     

     

     

     

    SREDA

    4.A

    GASTRONOMIJA IN TURIZEM

     

    STROKOVNA EKSKURZIJA V LJUBLJANO

     

     

     

    ČETRTEK

    2.A

    ŠOLA V NARAVI

     

     

     

     

     

    PETEK

    5.A

    KUH/SŽB

    VSI

    kuhinja /ST2

    ga. Dolinar

    od 9.55- 13.45

    po dogovoru

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 11.3.2019 – 15.3.2019

     

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    3.B

    STREŽBA

    vsi

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50- 13.45

    ocenjevanje

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1, 2 skupina

    šolska kuhinja

     ga. Oblak Janko

    od 7.00-7.55

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 8.00-13.10

    9,10,11,12  dijak

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1, 2 skupina

    šolske malice

     ga. Oblak  Janko

    od 8.00-13.10

    menjava ( 2. skup)

    TOREK

    3.A

    KUHARSTVO

    1,2  skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00 - 9.30

     KUH uniforma

     

    3.A

    STREŽBA

    1,2 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 9.55- 12.20

    mešanje pijač

     

    3. B

    STREŽBA

    3 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 9.55 - 13.45

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK, ŠM

    ga. Dvojmoč

    od 9.55 - 13.10

    10, 11, 12  dijak

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1,4  skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55 - 13.10

     

    SREDA

    4.A

    KUHARSTVO

    3 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    KUH/SŽB

    1,2 skupina

    šolska kuhinja, ST2

    ga. Dolinar

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    STREŽBA

    4 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.55-13.45

     

    ČETRTEK

    2.A

    STREŽBA

    1, 2 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od  10.45-13.45

     

    PETEK

    2.A

    STREŽBA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 8.40- 13.45

     

     

    2.A

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.55-13.10

     

     

    5.A

    KUHARSTVO

    skupina KUH

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55 - 13.45

    priprave na POM

     

    5.A

    STREŽBA

    skupina SŽB

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 9.55 - 13.45

    priprave na POM

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 4.3.2019 – 8. 3. 2019

     

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    3.B

    STREŽBA

    vsi

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50- 13.45

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1, 2 skupina

    šolska kuhinja

     ga. Oblak Janko

    od 7.00-7.55

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 8.00-13.10

    2,6,7,8  dijak

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1, 2 skupina

    šolske malice

     ga. Oblak  Janko

    od 8.00-9.30

    menjava ( 1. skup)

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1, 2 skupina

    šolske malice

     ga. Dolinar

    od 9.55-13.10

    menjava ( 1. skup)

    TOREK

    3.A

    KUHARSTVO

    1,2  skupina

    kuhinja HK

    g. Dvojmoč

    od 7.00 - 11.30

     KUH uniforma

     

    3. B

    STREŽBA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 9.55 - 13.45

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    3 skupina

    kuhinja HK, ŠM

    ga. Dvojmoč

    od 9.55 - 13.10

    13,14,15 dijak

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1,4  skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55 - 13.10

     

    SREDA

    4.A

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    KUH/SŽB

    3,4 skupina

    šolska kuhinja, ST2

    ga. Dolinar

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    STREŽBA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.55-13.45

     

    ČETRTEK

    2.A

    KUHARSTVO

    1, 2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Dolinar

    od  10.45-13.45

     

    PETEK

    2.A

    STREŽBA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 8.40- 13.45

     

     

    2.A

    KUHARSTVO

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.55-13.10

     

     

    5.A

    KUHARSTVO

    vsi

    na lokaciji sejma

    ga. Oblak Janko

    od 8.40 - 13.45

    sejem GRABEN

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 25.2.2019 – 1. 3. 2019

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    3.B

    STREŽBA

    vsi

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50- 13.45

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1, 2 skupina

    šolska kuhinja

     ga. O. Janko

    od 7.00-7.55

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 8.00-13.10

    1,3,4,5  dijak

     

    3.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    šolske malice

     ga. Oblak  Janko

    od 8.00-9.30

    menjava ( 1. skup)

     

    3.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    šolske malice

     ga. Dolinar

    od 9.55-13.10

    menjava ( 1. skup)

    TOREK

    3.A

    STREŽBA

    1,2  skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.00 - 8.30

    samo KUH uniforma

     

    3.A

    KUHARSTVO

    1,2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 8.30-11.30

     

     

    3. B

    STREŽBA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 9.55 - 13.45

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK, ŠM

    ga. Ravnih

    od 9.55 - 13.10

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    3,4  skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55 - 13.10

     

    SREDA

    4.A

    KUHARSTVO

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    KUH/SŽB

    3,4 skupina

    šolska kuhinja, ST2

    ga. Dolinar

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    STREŽBA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.55-13.45

     

    ČETRTEK

    2.A

    KUHARSTVO

     1, 2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Dolinar

    od  10.45-13.45

     

    PETEK

    2.A

    STREŽBA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 8.40- 13.45

     

     

    2.A

    KUHARSTVO

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.55-13.10

     

     

    5.A

    KUHARSTVO

    vsi

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 10.45 - 13.45

     

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 11.2.2019 – 15.2.2019

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    3.B

    STREŽBA

    vsi

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50- 13.45

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    VSI

    šolska kuhinja

    g. Oblak Janko

    Od 7.00-7.55

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 8.00-13.10

    13,14,15,16 dijak

     

    3.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    šolske malice

     ga. O. Janko,

    ga. Dolinar

    od 8.00-13.10

    menjava ( 2. skup)

    TOREK

    3.A

    STREŽBA

    1,2  skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.00 - 8.30

    samo KUH uniforma

     

    3.A

    KUHARSTVO

    1,2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 8.30-11.30

     

     

    3. B

    STREŽBA

    4 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 9.55 - 13.45

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK, ŠM

    ga. Ravnih

    od 9.55 - 13.10

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1,3 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55 - 13.10

     

    SREDA

    4.A

    KUHARSTVO

    4 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    KUH/SŽB

    1,2 skupina

    šol. kuhinja, ST2

    ga. Dolinar

    od 8.00-13.10

     

     

    4.A

    STREŽBA

    3 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.55-13.45

     

    ČETRTEK

    2.B

    STREŽBA

    natakarji

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 8.40-13.45

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1, 2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. O. Janko

    od 7.00-13.10

     

     

    2.A

    STREŽBA

     1, 2 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od  10.45-13.45

     

    PETEK

    3.A

    KUH/SŽB

    vsi

    kuhinja / strežba

    ga. Dolinar

    od 7.00-13.10

     

     

    3.B

    STREŽBA

    natakarji

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 8.00-13.45

    poimenski razpored

     

    3.B

    KUHARSTVO

    kuharji

    šola/ ŠM/ HK

    ga. Oblak Janko

    od 7.00-13.10

    poimenski razpored

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 4.1.2019 – 8.1.2019

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    3.B

    STREŽBA

    vsi

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50- 13.45

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1, 2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. O. Janko, ga. Dolinar

    od 7.00-13.10

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 8.00-13.10

    9,10,11,12 dijak

     

    3.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    šolske malice

     ga. O. Janko, ga. Dolinar

    od 8.00-13.10

     menjava ( 2. skup)

    TOREK

    3.A

    KUHARSTVO

    1,2  skupina

    kuhinja

    ga. Ravnih

    od 7.00 - 11.30

     

     

    3. B

    STREŽBA

    3 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 9.55 - 13.45

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1 skupina

    kuhinja HK, ŠM

    ga. Ravnih,

    ga. Dvojmoč

    od 9.55 - 13.10

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    2,4 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55 - 13.10

     

    SREDA

    4.A

    KUHARSTVO

    3 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    KUH/SŽB

    1,2 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 8.00-13.10

     

     

    4.A

    STREŽBA

    4 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.55-13.45

     

    ČETRTEK

    2.B

    STREŽBA

    natakarji

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.50-13.45

    ocenjevanje

     

    2.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1 skupina

    šolska kuhinja

    ga. O. Janko, ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

    ocenjevanje

     

    2.A

    STREŽBA

     1, 2 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od  10.45-13.45

     

    PETEK

     

    POUKA PROSTO

     

     

     

     

     

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 28.1.2019 – 1. 2. 2019

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    3.B

    STREŽBA

    natakarji

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50- 13.45

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1, 2 skupina

    šolska kuhinja

     ga. O. Janko,

    ga. Dolinar

    od 7.00-13.10

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 8.00-13.10

    5,6,7,8 dijak

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1 skupina

    šolske malice

     ga. O. Janko,

    ga. Dolinar

    od 8.00-13.10

     menjava

    ( 1 skup)

    TOREK

    3.A

    KUHARSTVO

    1,2  skupina

    banketna

    g. Zupan

    od 7.00 - 8.30

     

     

    3.A

    STREŽBA

    1,2  skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 8.35 - 11.30

     

     

    3. B

    STREŽBA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 9.55 - 13.45

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    4 skupina

    kuhinja HK, ŠM

    ga. Dvojmoč

    od 9.55 - 13.10

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1, 3 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55 - 13.10

     

    SREDA

    4.A

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    KUH/SŽB

    3,4 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Dolinar

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    STREŽBA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.55-13.45

     

    ČETRTEK

    2.B

    STREŽBA

    natakarji

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50-13.45

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. O. Janko,

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    2.A

    KUHARSTVO

    1, 2 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od  10.45-13.45

     

    PETEK

    2.A

    STREŽBA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 8.35- 13.45

     

     

    2.A

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.50- 13.10

     

     

    2.B

    STREŽBA

    3,4  skupina

    ST 2

    ga. Dolinar

    od 7.00-10.40

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1,2 skupina

    šolska kuhinja

     ga. Oblak Janko

    od 7.00- 9.55

     

     

    5.A

    KUHARSTVO

    vsi

    šolska kuhinja

     ga. Oblak Janko

    od 10.45 - 13.45

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 21.1.2019 – 25.1.2019

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    3.B

    STREŽBA

    vsi

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50- 13.45

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1, 2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Dolinar,

    ga. O. Janko

    od 7.00-13.10

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 8.00-13.10

    1,2,3,4 dijak

     

    3.B

    KUHARSTVO

    1 skupina

    šolske malice

    ga. Dolinar,

    ga. O. Janko

    od 7.00-13.10

     menjava dijakov

    1. skupine

    TOREK

    3.A

    KUHARSTVO

    1,2  skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-9.30

     

     

    3.A

    STREŽBA

    1,2  skupina

    banketna

    g. Zupan

    od 9.55 - 11.30

     

     

    3. B

    STREŽBA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 9.55 - 13.45

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    4 skupina

    kuhinja HK, ŠM

    ga. Ravnih,

    ga. Dvojmoč

    od 9.55 - 13.10

     

     

    3.B

    KUHARSTVO

    2,3 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55 - 13.10

     

    SREDA

    4.A

    KUHARSTVO

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    KUH/SŽB

    3,4 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Dolinar

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    STREŽBA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.55-13.45

     

    ČETRTEK

    2.B

    STREŽBA

    natakarji

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50-13.45

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 7.00-13.10

     

     

    2.A

    KUHARSTVO

     1, 2 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od  10.45-13.45

     

    PETEK

    2.A

    STREŽBA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 8.35- 13.45

     

     

    2.A

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.50- 13.10

     

     

    2.B

    STREŽBA

    1,2  skupina

    ST 2

    ga. Dolinar

    od 7.00-10.40

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    3,4 skupina

    šolska kuhinja

     ga. Oblak Janko

    od 7.00- 9.55

     

     

    5.A

    KUHARSTVO

    vsi

    šolska kuhinja

     ga. Oblak Janko

    od 10.45 - 13.00

     

     

    5.A

    STREŽBA

    vsi

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 13.05- 13.50

    ponovitev snovi

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 14.1.2019 – 18.1.2019

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    4.B

    STREŽBA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50- 13.45

    ocenjevanje

     

    4.B

    KUHARSTVO

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

    ocenjevanje

     

    4.B

    STREŽBA

    3,4 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.00-7.50

    ocenjevanje

     

    4.B

    KUHARSTVO

    3,4  skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 8.00 - 8.40

    popravljanje ocen

     

    4.B

    STREŽBA

    3,4 skupina

    ST 2

    ga. Dolinar

    od 7.50 - 13.10

    ocenjevanje

    TOREK

    3.A

    KUHARSTVO

    1,2  skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-9.30

     

     

    5.A

    STREŽBA

    2,4 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 9.55 - 13.45

    ocenjevanje

     

    5.A

    KUHARSTVO

    1,3 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 9.55 - 13.45

     

    SREDA

    4.A

    KUHARSTVO

    4 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    KUH/SŽB

    1, 2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Dolinar

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    STREŽBA

    3 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.55-13.45

     

    ČETRTEK

    2.B

    STREŽBA

    natakarji

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.50-13.45

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. O. Janko, ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    2.A

    KUHARSTVO

     1, 2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Dolinar

    od  10.45-13.45

     

    PETEK

    2.A

    STREŽBA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 8.35- 13.45

     

     

    2.A

    KUHARSTVO

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.50- 13.10

     

     

    2.B

    STREŽBA

    3,4  skupina

    ST 2

    ga. Dolinar

    od 7.00-10.40

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1,2 skupina

    šolska kuhinja

     ga. Oblak Janko

    od 7.00- 9.55

     

     

    5.A

    KUHARSTVO

    vsi

    šolska kuhinja

     ga. Oblak Janko

    od 9.55 - 13.10

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 6.1.2019 – 10.1.2019

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    4.B

    STREŽBA

    3 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50- 13.45

    ocenjevanje

     

    4.B

    KUHARSTVO

    4 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

    ocenjevanje

     

    4.B

    KUHARSTVO

    1,2  skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 7.00 - 8.40

    popravljanje ocen

     

    4.B

    STREŽBA

    1,2 skupina

    ST 2

    ga. Dolinar

    od 7.50 - 13.10

    ocenjevanje

    TOREK

    3.A

    KUHARSTVO

    1,2  skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    5.A

    STREŽBA

    1,3 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 9.55 - 13.45

    ocenjevanje

     

    5.A

    KUHARSTVO

    2,4 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55 - 13.45

    ocenjevanje

    SREDA

    4.A

    KUHARSTVO

    3 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    KUH / SŽB

    1, 2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko, ga. Dolinar

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    STREŽBA

    4 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.55-13.45

    ocenjevanje

    ČETRTEK

    2.B

    STREŽBA

    natakarji

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.50-13.45

    ocenjevanje

     

    2.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1 skupina

    šolska kuhinja

    ga. O. Janko,

     g. Cimermančič

    od 7.00-13.10

     

     

    2.A

    STREŽBA

     1, 2 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od  10.45-13.45

    strežna uniforma

    PETEK

    2.A

    STREŽBA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 8.35- 13.45

     

     

    2.A

    KUHARSTVO

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.50- 13.10

     

     

    2.B

    STREŽBA

    1,2  skupina

    ST 2

    ga. Dolinar

    od 7.00-11.30

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    3,4 skupina

    šolska kuhinja

     ga. Oblak Janko

    od 7.00- 11.30

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 3. 1. 2019 – 4. 1. 2019

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    ČETRTEK

    2.B

    STREŽBA

    natakarji

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.50-13.45

    ocenjevanje

     

    2.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Dolinar

    od 7.00-7.45

    ocenjevanje znanja

     

    2.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Dolinar

    od 7.50- 13.45

    ocenjevanje znanja

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1 skupina

    kuhinja  HK

    ga. Dvojmoč

    od  7.50- 13.10

     

     

    2.A

    KUHARSTVO

     1, 2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od  10.45-13.45

     

    PETEK

    2.A

    STREŽBA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 8.35- 13.45

     

     

    2.A

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.50- 13.10

     

     

    2.B

    STREŽBA

    3,4 skupina

    ST 2

    ga. Dolinar

    od 7.00-11.30

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1,2 skupina

    šolska kuhinja

     ga. Oblak Janko

    od 7.00- 11.30

     

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 17.12.2018 – 21.12.2018

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    4.B

    STREŽBA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50- 13.45

    ocenjevanje

     

    4.B

    KUHARSTVO

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    4.B

    KUHARSTVO

    3,4  skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 7.00 - 8.40

    popravljanje ocen

     

    4.B

    STREŽBA

    3,4 skupina

    ST 2

    ga. Dolinar

    od 8.45 - 13.10

     

    TOREK

    3.A

    KUHARSTVO

    1,2  skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    5.A

    STREŽBA

    2,4 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 9.55 - 13.45

    ocenjevanje

     

    5.A

    KUHARSTVO

    1,3 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55 - 13.45

     

    SREDA

    4.A

    KUHARSTVO

    3 skupina

    šolske malice

    g. Cimermančič

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    GASTRONOMIJA

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    GASTRONOMIJA

    1, 4 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.55-13.45

    ocenjevanje

    ČETRTEK

    2.B

    STREŽBA

    natakarji

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.50-13.45

    ocenjevanje

     

    2.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko,

    g. Cimermančič

    od 7.00-13.10

     

     

    2.A

    STREŽBA

     1, 2 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od  10.45-13.45

     

    PETEK

    2.A

    STREŽBA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 8.35- 13.45

     

     

    2.A

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.50- 13.10

     

     

    2.B

    STREŽBA

    3,4 skupina

    ST 2

    ga. Dolinar

    od 7.00-11.30

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1,2 skupina

    šolska kuhinja

     ga. Oblak Janko

    od 7.00- 11.30

     

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 10.12.2018 – 14.12.2018

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    4.B

    STREŽBA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50- 13.45

     

     

    4.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    4.B

    KUHARSTVO

    3,4  skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 7.00 - 8.40

    ocenjevanje

     

    4.B

    STREŽBA

    3,4 skupina

    ST 2

    ga. Dolinar

    od 8.45 - 13.10

     

    TOREK

    3.A

    KUHARSTVO

    2  skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    3.A

    STREŽBA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.00-13.10

     

     

    5.A

    KUHARSTVO

    vsi

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko,

     g. Mežič

    od 9.55 - 13.45

    kuharska uniforma

    SREDA

    4.A

    KUHARSTVO

    3,4 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko, ga. Dolinar

    od 7.00-13.10

    ocenjevanje

     

    4.A

    GASTRONOMIJA

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    GASTRONOMIJA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.55-13.45

     

    ČETRTEK

    2.B

    STREŽBA

    natakarji

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.50-13.45

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko,

    g. Cimermančič

    od 7.00-13.10

     

     

    2.A

    KUHARSTVO

    1,2 skupina

    ST1

    ga. Oblak Janko

    od 10.45-11.30

    ocenjevanje

     

    2.A

    STREŽBA

     1, 2 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od  10.45-13.45

    strežna uniforma

    PETEK

    2.A

    STREŽBA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 8.35- 13.45

     

     

    2.A

    KUHARSTVO

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.50- 13.10

     

     

    2.B

    STREŽBA

    1,2 skupina

    ST 2

    ga. Dolinar

    od 7.00-11.30

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    3,4 skupina

    šolska kuhinja

     ga. Oblak Janko

    od 7.00- 11.30

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 3.12.2018 – 7.12.2018

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    4.B

    STREŽBA

    4 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50- 13.45

     

     

    4.B

    KUHARSTVO

    3 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    4.B

    KUHARSTVO

    1,2  skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 7.00 - 9.25

    ocenjevanje

     

    4.B

    KUHARSTVO

    1,2 skupina

    šolske malice

    ga. Dolinar

    od 9.55 - 13.10

    kuharska uniforma

    TOREK

    3.A

    KUHARSTVO

    1  skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    3.A

    STREŽBA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.00-13.10

     

     

    5.A

    KUHARSTVO

    vsi

    šolska kuhinja, ST2

    ga. Oblak Janko,

     ga. Dolinar

    od 9.55 - 13.45

    kuharska uniforma

    SREDA

    4.A

    KUHARSTVO

    1,2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko,

    ga. Dolinar

    od 7.00-13.10

    ocenjevanje

     

    4.A

    GASTRONOMIJA

    3 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    GASTRONOMIJA

    4 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.55-13.45

     

    ČETRTEK

    2.B

    STREŽBA

    natakarji

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50-13.45

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1 skupina

    šolske malice

    ga. O. Janko,

    g. Cimermančič

    od 7.00-13.10

     

     

    2.A

    GASTRONOMIJA

     1, 2 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od  10.45-13.45

     

    PETEK

    2.A

    GASTRONOMIJA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 8.35- 13.45

     

     

    2.A

    GASTRONOMIJA

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.50- 13.10

     

     

    2.B

    STREŽBA

    3,4 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.00- 8.30

     

     

    2.B

    STREŽBA

    3,4 skupina

    ST 2

    ga. Dolinar

    od 8.40- 11.30

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1,2 skupina

    šolska kuhinja

     ga. Oblak Janko

    od 7.00- 11.30

     

     

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 26.11.2018 – 30.11.2018

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    4.B

    STREŽBA

    3 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50- 13.45

     

     

    4.B

    KUHARSTVO

    4 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    4.B

    KUHARSTVO

    1,2  skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 7.00 - 9.25

    ocenjevanje

     

    4.B

    STREŽBA

    1,2 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 9.55 - 13.10

     

    TOREK

    3.A

    KUHARSTVO

    2  skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    3.A

    STREŽBA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.00-13.10

     

     

    5.A

    KUHARSTVO

    1, 3,4, skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55 - 13.45

     

     

    5.A

    STREŽBA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 9.55 - 13.45

     

    SREDA

    4.A

    GASTRONOMIJA

    vsi

    ST1

    Dolinar, Zupan, Janko, Mežič

    od 7.00- 7.50

    POM

     

    4.A

    GASTRONOMIJA

    3 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.55-13.10

     

     

    4.A

    GASTRONOMIJA

    4 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.55-13.10

     

     

    4.A

    KUHARSTVO

    1,2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko, ga. Dolinar

    od 7.55-13.10

    ocenjevanje

    ČETRTEK

    2.B

    STREŽBA

    natakarji

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50-13.45

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    šolske malice

    g. Dolinar,

    g. Cimermančič

    od 7.50-13.45

     

     

    2.A

    GASTRONOMIJA

     1, 2 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od  10.45-13.45

     

    PETEK

    2.A

    GASTRONOMIJA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 8.35- 13.45

     

     

    2.A

    GASTRONOMIJA

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.50- 13.10

     

     

    2.B

    STREŽBA

    1,2 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.00- 8.30

     

     

    2.B

    STREŽBA

    1,2 skupina

    ST 2

    ga. Dolinar

    od 8.40- 11.30

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    3,4 skupina

    šolska kuhinja

     ga. Oblak Janko

    od 7.00- 11.30

     

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 19.11.2018 – 23.11.2018

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    4.B

    STREŽBA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50- 13.45

     

     

    4.B

    KUHARSTVO

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    4.B

    KUHARSTVO

    3,4  skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 7.00 - 9.25

    ocenjevanje

     

    4.B

    STREŽBA

    3,4  skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 9.55 - 13.10

     

    TOREK

    3.A

    KUHARSTVO

     1 skupina

     kuhinja HK

     ga. Ravnih

     od 7.00-13.10

     

     

    3.A

    STREŽBA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.00-13.10

     

     

    5.A

    STREŽBA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 9.55-13.45

     

     

    5.A

    KUHARSTVO

    2,3,4 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55-13.45

     

    SREDA

    4.A

    GASTRONOMIJA

    2 skupina

    strežba HK

    g. Mežič

    od 7.50- 13.45

     

     

    4.A

    GASTRONOMIJA

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    KUHARSTVO

    3,4 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 7.50- 13.45

    ocenjevanje

    ČETRTEK

    2.B

    STREŽBA

    natakarji

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.50-13.45

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1,2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Dolinar

    od 7.50-13.45

     

     

    2.A

    GASTRONOMIJA

     1, 2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od  10.45-13.45

     

    PETEK

    2.A

    GASTRONOMIJA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 8.35- 13.45

     

     

    2.A

    GASTRONOMIJA

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.50- 13.10

     

     

    2.B

    STREŽBA

    3,4 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.00- 8.30

     

     

    2.B

    STREŽBA

    3,4 skupina

    ST 2

    ga. Dolinar

    od 8.40- 11.30

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1,2 skupina

    šolska kuhinja

     ga. Oblak Janko

    od 7.00- 11.30

     

     

     RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 12.11.2018 – 16.11.2018

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    4.B

    STREŽBA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.50- 13.45

     

     

    4.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    4.B

    KUHARSTVO

    3,4  skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko ga. Dolinar

    od 7.00- 13.10

    uniforma KUH

    TOREK

    3.A

    KUHARSTVO

    2  skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    3.A

    STREŽBA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.00-13.10

     

     

    5.A

    KUHARSTVO

    vsi

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko ga. Dolinar

    od 7.00- 13.45

    uniforma KUH in SŽB

    SREDA

    4.A

    GASTRONOMIJA

    1 skupina

    strežba HK

    g. Mežič

    od 7.50- 13.45

     

     

    4.A

    GASTRONOMIJA

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    KUHARSTVO

    3,4 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko ga. Dolinar

    od 7.00- 13.10

     

    ČETRTEK

    2.B

    STREŽBA

    natakarji

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.50-13.45

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1,2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Dolinar

    od 7.50-13.45

     

     

    2.A

    GASTRONOMIJA

     1, 2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 10.45-13.45

     

    PETEK

    2.A

    GASTRONOMIJA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 8.35- 13.45

     

     

    2.A

    GASTRONOMIJA

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.50- 13.10

     

     

    2.B

    STREŽBA

    1,2 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.00- 8-30

     

     

    2.B

    STREŽBA

    1,2 skupina

    ST 2

    ga. Dolinar

    od 8.40- 11.30

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    3,4 skupina

    šolska kuhinja

     ga. Oblak Janko

    od 7.00- 11.30

     

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 5.11.2018 – 9.11.2018

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    4.B

    STREŽBA

    4 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50- 13.45

     

     

    4.B

    KUHARSTVO

    3 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    4.B

    KUHARSTVO

    1,2  skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 7.00- 9.25

    uniforma KUH in SŽB

     

    4.B

    STREŽBA

    1,2  skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 9.55- 13.10

     

    TOREK

    3.A

    KUHARSTVO

    1  skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    3.A

    STREŽBA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.00-13.10

     

     

    5.A

    KUHARSTVO

    vsi

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55-11.30

    Ocenjevanje

     

    5.A

    STREŽBA

    vsi

    ST2

    g. Mežič

    od 11.35-13.45

    uniforma KUH in SŽB

    SREDA

    4.A

    GASTRONOMIJA

    4 skupina

    strežba HK

    g. Zupan

    od 7.50- 13.45

     

     

    4.A

    GASTRONOMIJA

    3 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    KUHARSTVO

    1,2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko, ga. Dolinar

    od 7.00- 13.10

     

    ČETRTEK

    2.B

    STREŽBA

    natakarji

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.50-13.45

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1 skupina

    šolske malice

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    2.A

    GASTRONOMIJA

    EKSKURZIJA

     

     

     

     

    PETEK

    2.A

    GASTRONOMIJA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 8.35- 13.45

     

     

    2.A

    GASTRONOMIJA

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.50- 13.10

     

     

    2.B

    STREŽBA

    natakarji

    ST 2

    ga. Dolinar

    od 7.00- 11.30

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1,2 skupina

    šolska kuhinja

     ga. Oblak Janko

    od 7.00- 11.30

     

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 23.10.2018 – 26.10.2018

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    4.B

    STREŽBA

    3 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50- 13.45

     

     

    4.B

    KUHARSTVO

    4 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    4.B

    KUHARSTVO

    1,2  skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 7.00- 9.25

    uniforma KUH in SŽB

     

    4.B

    STREŽBA

    1,2  skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 9.55- 13.10

     

    TOREK

    3.A

    KUHARSTVO

    2  skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    3.A

    STREŽBA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.00-13.10

     

     

    5.A

    KUHARSTVO

    1,2,3, 4  skupina

    obisk  Hiše Fink

    ga. Oblak Janko, ga. Dolinar

    od 9.55-13.45

     

    SREDA

    4.A

    GASTRONOMIJA

    3 skupina

    strežba HK

    g. Zupan

    od 7.50- 13.45

     

     

    4.A

    GASTRONOMIJA

    4 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    KUHARSTVO

    1,2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko, ga. Dolinar

    od 7.50- 13.45

     

    ČETRTEK

    2.B

    STREŽBA

    natakarji

    restavracija HK

    g.Mežič

    od 7.50-13.45

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1,2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Dolinar

    od 7.55-13.45

    po razporedu v HK

     

    2.A

    GASTRONOMIJA

    VSI

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 10.45- 13.55

     

    PETEK

    2.A

    GASTRONOMIJA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 8.35- 13.45

     

     

    2.A

    GASTRONOMIJA

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.50- 13.10

     

     

    2.B

    STREŽBA

    natakarji

    ST 2

    ga. Dolinar

    od 7.00- 11.30

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1,2 skupina

    šolska kuhinja

     ga. Oblak Janko

    od 7.00- 11.30

     

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 15.10.2018 – 19.10.2018

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    4.B

    STREŽBA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50- 13.45

     

     

    4.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    4.B

    KUHARSTVO

    3,4  skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 7.00- 9.25

    uniforma KUH in SŽB

     

    4.B

    STREŽBA

    3,4 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 9.55- 13.10

     

    TOREK

    3.A

    KUHARSTVO

    1  skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    3.A

    STREŽBA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.00-13.10

     

     

    5.A

    KUHARSTVO

    1,2,4  skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55-13.45

     

     

    5.A

    STREŽBA

    3 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 9.55-13.45

     

    SREDA

    4.A

    GASTRONOMIJA

    1 skupina

    strežba HK

    g. Zupan

    od 7.50- 13.45

     

     

    4.A

    GASTRONOMIJA

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    KUHARSTVO

    3,4 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko, ga. Dolinar

    od 7.00- 13.10

     

    ČETRTEK

    2.B

    STREŽBA

    vsi

    restavracija HK

    g.Mežič

    od 7.50-13.45

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1,2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 7.55-13.45

    po razporedu v HK

     

    2.A

    GASTRONOMIJA

    VSI

    ST2

    ga. Dolinar

    od 10.45- 13.55

     

    PETEK

    2.A

    GASTRONOMIJA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 8.35- 13.45

     

     

    2.A

    GASTRONOMIJA

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.50- 13.10

     

     

    2.B

    STREŽBA

    1,2 skupina

    ST 2

    ga. Dolinar

    od 7.00- 11.30

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    3,4 skupina

    šolska kuhinja

     ga. Oblak Janko

    od 7.00- 11.30

     

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 8.10.2018 – 12.10.2018

     

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    4.B

    ogled GTZ-ja v Portorožu

     

     

     

     

    TOREK

    3.A

    KUHARSTVO

    1,2  skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    5.A

    KUHARSTVO

    1,2,3,4  skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    Od 9.55-13.45

     

    SREDA

    4.A

    GASTRONOMIJA

    2 skupina

    strežba HK

    g. Zupan

    od 7.50- 13.45

     

     

    4.A

    GASTRONOMIJA

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    4.A

    KUHARSTVO

    3,4 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko, ga. Dolinar

    od 7.00- 13.10

     

    ČETRTEK

    2.B

    STREŽBA

    vsi

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50-13.45

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1,2 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Dolinar

    od 7.00-13.10

     

     

    2.A

    GASTRONOMIJA

    VSI

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 10.45- 13.55

     

    PETEK

    2.A

    GASTRONOMIJA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 8.35- 13.45

     

     

    2.A

    GASTRONOMIJA

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.50- 13.10

     

     

    2.B

    STREŽBA

    3,4 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.00- 8-30

     

     

    2.B

    STREŽBA

    3,4 skupina

    ST 2

    ga. Dolinar

    od 8.40- 11.30

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1,2 skupina

    šolska kuhinja

     ga. Oblak Janko

    od 7.00- 11.30

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 17.9.2018 – 21. 9.2018

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    4.B

    STREŽBA

    3 skupina

    strežba HK

    g. Mežič

    od 7.50- 13.45

     

     

    4.B

    KUHARSTVO

    4 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    4.B

    KUHARSTVO

    1,2  skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 7.00- 9.25

     

     

    4.B

    STREŽBA

    1,2 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 9.55- 13.10

     

    TOREK

    3.A

    KUHARSTVO

    1,2  skupina

    kuhinja HK

    ga. Dvojmoč

    od 7.00-13.10

     

     

    5.A

    STREŽBA

    3 skupina

    strežba HK

    g. Zupan

    od 9.55- 13.45

     

     

    5.A

    KUHARSTVO

    1,2,4 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55- 13.45

     

    SREDA

    4.A

    GASTRONOMIJA

    vsi

    Učilnica strežba

    ga Dolinar

    od 7.50- 13.45

    spoznavni piknik

     

    5.A

    KUHARSTVO

    vsi

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 7.00- 13.10

    spoznavni piknik

    ČETRTEK

    2.B

    STREŽBA

    natakarji

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.50-13.45

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    kuharji- VSI

    šolska kuhinja

    ga. Dolinar

    od 7.00-13.10

    po razporedu v HK

     

    2.A

    GASTRONOMIJA

    VSI

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 10.45- 13.55

     

    PETEK

    2.A

    GASTRONOMIJA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 8.35- 13.45

     

     

    2.A

    GASTRONOMIJA

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.50- 13.10

     

     

    2.B

    STREŽBA

    1,2 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.00- 8.30

     

     

    2.B

    STREŽBA

    1,2 skupina

    ST 2

    ga. Dolinar

    od 8.40- 11.30

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    3,4 skupina

    šolska kuhinja

     ga. Oblak Janko

    od 7.00- 11.30

     

     

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 10.9.2018 – 14.9.2018

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    PONEDELJEK

    4.B

    STREŽBA

    1 skupina

    strežba HK

    g. Mežič

    od 7.50- 13.45

     

     

    4.B

    KUHARSTVO

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    4.B

    KUHARSTVO

    3,4 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 7.00- 9.25

     

     

    4.B

    STREŽBA

    3,4 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 9.55- 13.10

     

    TOREK

    3.A

    KUHARSTVO

    1,2  skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    5.A

    STREŽBA

    2 skupina

    strežba HK

    g. Zupan

    od 9.55- 13.45

     

     

    5.A

    KUHARSTVO

    1,3,4 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55- 13.45

     

    SREDA

    4.A

    GASTRONOMIJA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.50- 13.45

     

     

    4.A

    GASTRONOMIJA

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00- 13.10

     

     

    4.A

    GASTRONOMIJA

    3,4 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko, ga. Dolinar

    od 7.00- 13.10

     

    ČETRTEK

    2.B

    STREŽBA

    natakarji

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50-13.45

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    kuharji- VSI

    šolska kuhinja

    ga. Dolinar

    od 7.00-13.10

    po razporedu v HK

     

    2.A

    GASTRONOMIJA

    VSI

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 10.45- 13.55

     

    PETEK

    2.A

    GASTRONOMIJA

    1,2 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 7.55- 13.10

     

     

    2.B

    STREŽBA

    3,4 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.00- 9-30

    4 skupina na šolo

     

    2.B

    STREŽBA

    3 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 9.30- 11.30

     

     

    2.B

    STREŽBA

    3,4 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 9.55-11.30

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    1,2 skupina

    šolska kuhinja

     ga. Oblak Janko

    od 7.00- 11.30

    po razporedu v HK

     

     

    RAZPORED PRAKTIČNEGA POUKA OD 4.9.2018 – 7.9.2018

    dan

    oddelek

    smer

    skupina v e- Asistentu

    prostor

    pri učitelju

    čas p. p. od - do

    posebnosti

    TOREK

    3.A

    KUHARSTVO

    1,2  skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00-13.10

     

     

    5.A

    STREŽBA

    1 skupina

    strežba HK

    g. Zupan

    od 9.55- 13.45

     

     

    5.A

    KUHARSTVO

    2,3,4 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 9.55- 13.45

     

    SREDA

    4.A

    GASTRONOMIJA

    1 skupina

    restavracija HK

    g. Zupan

    od 7.50- 13.45

     

     

    4.A

    GASTRONOMIJA

    2 skupina

    kuhinja HK

    ga. Ravnih

    od 7.00- 13.10

     

     

    4.A

    GASTRONOMIJA

    3,4 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko,

     ga. Dolinar

    od 7.00- 13.10

     

    ČETRTEK

    2.B

    STREŽBA

    natakarji

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.50-13.45

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    kuharji- VSI

    šolska kuhinja

    ga. Dolinar

    od 7.00-13.10

    po razporedu v HK

     

    2.A

    GASTRONOMIJA

    VSI

    šolska kuhinja

    ga. Oblak Janko

    od 10.40- 13.55

     

    PETEK

    2.A

    GASTRONOMIJA

    1 skupina

    kuhinja HK

    ga. Oblak Janko

    od 7.55- 13.10

     

     

    2.A

    GASTRONOMIJA

    2 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 8.40- 13.45

     

     

    2.B

    STREŽBA

    1,2 skupina

    restavracija HK

    g. Mežič

    od 7.00- 8.30

     

     

    2.B

    STREŽBA

    1,2 skupina

    ST2

    ga. Dolinar

    od 8.40-12.20

     

     

    2.B

    KUHARSTVO

    3,4 skupina

    šolska kuhinja

    ga. Dolinar,

    ga. Oblak Janko

    od 7.00- 12.20